Bugune Özel 150 TL Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava
En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Best Man Çilekli Anal ve Vajinal Kayganlaştırıcı Jel

Çiftlerin cinsel hayatında kayganlaştırıcı jellerin kullanımı, rahat bir ilişki için vazgeçilmez bir önem taşımaktadır. Özellikle anal ya da vajinal ilişkilerde, doğal kayganlaştırıcının yetersiz kalması durumunda kullanılan bu jeller, aynı zamanda ilişkiye heyecan da katmaktadır.

Best Man Çilekli Anal ve Vajinal Kayganlaştırıcı Jel, cinsel hayatınıza harikulade bir lezzet katarken, aynı zamanda kayganlık sağlayarak rahat bir ilişki yaşamanızı sağlıyor. Fitoöstrojen içeren doğal Çilek özleri ile hazırlanan bu jel, cildin doğal yapısına uygun olması sebebiyle hassas bölgelerde kullanımı da güvenlidir.

Özel formülü sayesinde su bazlı olan Best Man Çilekli Anal ve Vajinal Kayganlaştırıcı Jel, silikongibi yapışkan bir his bırakmayarak, kullanıcılara doğal bir deneyim sunar. Aynı zamanda yapay yağ ve paraben içermeyen formülü sayesinde, cildin tahriş olmasını da önleyerek ilişki sonrası rahatlama sağlar.

Siz de cinsel hayatınızda yeni bir heyecan arıyorsanız, Best Man Çilekli Anal ve Vajinal Kayganlaştırıcı Jel'i kullanabilirsiniz. Hem size hem de partnerinize unutulmaz bir lezzet ve rahatlık sunacak olan bu jel, ilişkinizin daha şehvetli geçmesini sağlayacak.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp