Bugune Özel 150 TL Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava
En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Camel 125 mg Sildenafil 7 Tablet

Camel 125 mg Sildenafil 7 Tablet, erkeklerde görülen cinsel işlev bozukluğu (erektil disfonksiyon) tedavisinde kullanılan bir ilaçtır. İlaç, Sildenafil Citrate adlı bir bileşen içerir ve penis dokusundaki kan damarlarını genişleterek, kan akışını arttırır. Bu da sertleşme oluşmasını ve sürdürülmesini mümkün kılar.

Camel 125 mg Sildenafil 7 Tablet, yalnızca cinsel uyarılmayla etkilidir. Alkol ve ağır yağlı yiyeceklerin tüketilmesi, ilacın etkisini azaltabilir veya geciktirebilir. Bu nedenle, ilacın en iyi şekilde etki etmesi için ilaç kullanmadan önce alkol ve yağlı yiyecek tüketiminden kaçınılmalıdır.

Camel 125 mg Sildenafil 7 Tablet, yalnızca doktor tarafından belirtilen dozlarda kullanılmalıdır. İlacın yan etkileri arasında baş ağrısı, yüz kızarması, mide bulantısı, hafif görme bozukluğu ve güçlü erektil disfonksiyon yer almaktadır.

Herhangi bir sağlık sorunu veya ilaç kullanımı hakkında endişeleriniz varsa, öncelikle doktorunuza başvurmanız önemlidir. İlaçlar sadece doktor tavsiyesi doğrultusunda ve doğru şekilde kullanıldığında etkili ve güvenli olurlar.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp