Bugune Özel 150 TL Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava
En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Cialis 5 mg Tadalafil 28 Tablet

Cialis 5 mg Tadalafil 28 tablet, erkeklerde sertleşme bozukluğunu tedavi etmek için kullanılan bir ilaçtır. Bu ilaç, cinsel uyarılmadan sonra penisin sertleşmesini kolaylaştırarak ve sertleşme süresini uzatarak etki gösterir.

NASIL KULLANILIR?

Cialis 5 mg Tadalafil tabletler, ağız yoluyla alınır. İlaç, yemekle birlikte veya yemeksiz olarak alınabilir, ancak alkol alınmamalıdır.

İlacın kullanım talimatlarına uygun şekilde kullanılması önemlidir. Doğru dozda alınmadığı takdirde istenmeyen yan etkiler oluşabilir.

YAN ETKİLER

Cialis 5 mg Tadalafil tabletler, çoğu ilaç gibi bazı yan etkilere neden olabilir. Bunların arasında baş dönmesi, yüzde kızarma, mide rahatsızlığı ve görme bozuklukları yer alır.

Bu yan etkilerin ciddi bir şekilde ortaya çıkması durumunda mutlaka doktora başvurulmalıdır.

KİMLER KULLANAMAZ?

Cialis 5 mg Tadalafil tabletler, bazı durumlarda kullanılmaması gereken bir ilaçtır.

Bu durumlar arasında nitrata duyarlı kişiler, ciddi kalp ve karaciğer hastalığı olanlar ve peyronie hastalığı olanlar yer alır. Ayrıca, nitrik oksit verici ilaçlar alan hastalar da bu ilacı kullanamazlar.

SONUÇ

Cinsel hayatında sertleşme sorunu yaşayan erkekler için Cialis 5 mg Tadalafil 28 tablet, birçok avantajı olan bir ilaçtır. Ancak, kullanmadan önce doktorla mutlaka görüşmek ve talimatları doğru şekilde uygulamak önemlidir.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp