Bugune Özel 150 TL Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava
En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Cialis 50 mg Tadalafil 10 Tablet + Viga 60000 Geciktirici Sprey

Cinsel problemler, erkeklerin yaşamlarında karşılaşabilecekleri en yaygın sorunlardan biridir. Bu problemlere karşı kullanılan ilaçlar ve spreyler sayesinde, erkekler cinsel hayatlarını daha kaliteli hale getirebilirler.

Cialis 50 mg Tadalafil 10 Tablet ve Viga 60000 Geciktirici Sprey, birçok erkeğin bu problemlerle mücadele etmek için tercih ettiği ürünlerden biridir.

Cialis 50 mg Tadalafil 10 Tablet

Cialis, erkeklerde ereksiyon problemlerini tedavi etmek için kullanılan bir ilaçtır. İçeriğinde bulunan Tadalafil maddesi, kan akışını arttırarak penisin daha sert ve uzun süreli bir ereksiyon yaşamasına yardımcı olur.

Cialis, 50 mg Tadalafil içeren 10 tabletlik bir kutu şeklinde satılmaktadır. Doktor kontrolünde kullanılması önerilmektedir. Ayrıca ilacın etkisi, cinsel uyarı olmadan meydana gelmez.

Viga 60000 Geciktirici Sprey

Viga 60000, erkeklerde erken boşalma problemine yönelik bir spreydir. İçeriğinde bulunan Lidokain maddesi, penisteki duyuları azaltarak boşalmanın gecikmesine yardımcı olur.

Sprey, kullanımı oldukça kolay bir üründür. İlişkiden önce penisin baş kısmına 3-4 püskürtme yaparak kullanılır. Yaklaşık 20-30 dakika içinde etkisini gösterir ve ilişki süresini uzatmaya yardımcı olur.

Cialis ve Viga 60000 Kullanımı

Cialis ve Viga 60000, cinsel hayatta yaşanan problemlere yönelik etkili ürünlerdir. Ancak her ikisi de doktor kontrolünde kullanılması gereken ilaçlar/spreylere dahildir. Dozaj ve kullanım şekli konusunda doktor tavsiyesi alınması önerilir.

Cialis, aşırı kullanımı sağlık sorunlarına yol açabileceğinden, maksimum günde bir kez kullanılmalıdır. Viga 60000 ise 24 saat içinde birden fazla kez kullanılmamalıdır.

Sonuç

Cialis 50 mg Tadalafil 10 Tablet ve Viga 60000 Geciktirici Sprey, erkeklerde cinsel hayatta yaşanan problemlere yönelik etkili ürünlerdir. Ancak her ikisi de doktor kontrolünde kullanılması önerilmektedir. Aynı zamanda ürünleri kullanırken dozaj ve kullanım şekli konusunda doktor tavsiyesi alınması önemlidir.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp