Bugune Özel 150 TL Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava
En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Cialis 600 mg 30 Tablet

Cialis 600 mg, erkeklerde görülen cinsel işlev bozukluklarının tedavisinde kullanılan bir ilaçtır. Bu ilaç, Tadalafil adlı bir bileşen içerir ve nitrat içeren ilaçlarla kullanılmamalıdır.

Kullanım Şekli ve Dozu

Cialis 600 mg 30 tablet, bir bardak su ile ağızdan alınmalıdır. Günde sadece bir kez kullanılmalı ve doktorun tavsiye ettiği dozda alınmalıdır. Aşırı doz, ciddi yan etkilere neden olabilir.

Yan Etkileri

Cialis 600 mg 30 tablet kullanımı yan etkilere neden olabilir. Bunlar arasında baş ağrısı, bulanık görme, karın ağrısı, üst solunum yolu enfeksiyonları ve baş dönmesi yer alabilir.

Uyarılar ve Önlemler

Cialis 600 mg 30 tablet, sadece erkekler için önerilen bir ilaçtır. Bu ilacın kullanımı öncesinde, herhangi bir sağlık sorunu veya alerjik reaksiyon olup olmadığı mutlaka doktorla paylaşılmalıdır.

Sonuç

Cialis 600 mg 30 tablet, cinsel işlev bozukluğu yaşayan erkekler için bir tedavi seçeneğidir. Ancak, kullanımı öncesinde dikkatli bir şekilde doktorla konuşulması ve önerilen dozda alınması önemlidir. Yan etkileri ve uyarıları hakkında bilgi sahibi olmak, kullanımı öncesinde önemlidir.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp