Bugune Özel 150 TL Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava
En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Cialis Ereksiyon Hapı

Cialis, erkeklerde erektil disfonksiyon (ED) veya iktidarsızlık sorununu tedavi etmek için kullanılan bir ilaçtır. Ereksiyona neden olan kan akışını artıran bir PDE5 inhibitörüdür ve genellikle oral olarak alınır.

Cialis'in Faydaları

Cialis, cinsel aktivite öncesinde alındığında, ereksiyonun daha sert ve uzun süreli olmasına yardımcı olur. Ayrıca, daha önce ereksiyon sorunu yaşamış olan erkekler için cinsel güven artırıcıdır.

Cialis Nasıl Kullanılır?

Cialis, tablet formunda gelir ve genellikle cinsel aktiviteden en az 30 dakika önce alınır. İlaç, günde bir kez alınmalıdır ve doktor tarafından önerilen doza göre alınmalıdır.

Cialis'in Yan Etkileri

Cialis, genellikle iyi tolere edilir ve nadir durumlarda ciddi yan etkiler gözlemlenir. Bunların arasında baş ağrısı, hazımsızlık ve sırt ağrısı yer alır. Ayrıca, ani görme kaybı, işitme kaybı ve cilt döküntüleri dahil olmak üzere nadir fakat ciddi yan etkiler de gözlemlenmiştir.

Sonuç

Cialis, erkeklerde ereksiyon sorununu tedavi etmek için etkili bir ilaçtır. Ancak, kullanmadan önce doktorunuza danışarak yan etkileri ve uygun dozajı tartışmanız önerilir. Kalp sorunları olan veya nitrat içeren ilaçlar kullananların Cialis kullanmadan önce doktorlarıyla konuşmaları önerilir.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp