Bugune Özel 150 TL Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava
En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Cialis Tadalafil 100 mg 30 Tablet Euro Gold

Cialis Tadalafil 100 mg 30 Tablet Euro Gold, erkeklerde sertleşme bozukluğu tedavisi için kullanılan bir ilaçtır. Herhangi bir cinsel aktivite öncesinde alınır ve etkisi yaklaşık 36 saat kadar devam eder.

Cialis Tadalafil'in Etkisi Nedir?

Cialis Tadalafil, penisteki kan damarlarını gevşeterek kan akışını arttırır. Bu da sertleşme oluşumunu kolaylaştırır. Ancak, sertleşme oluşması için cinsel uyarının olması gereklidir. Cialis Tadalafil, sertleşme sorununun yanı sıra prostat büyümesi ve pulmoner arteriyal hipertansiyon gibi farklı sağlık sorunlarını da tedavi etmek için kullanılabilmektedir.

Cialis Tadalafil Kullanımı ve Dozu Nedir?

Cialis Tadalafil, bir tablet halinde alınır ve su ile yutulmalıdır. İlacın etkisi, alınmasından yaklaşık 30-60 dakika sonra başlayacaktır. Herhangi bir yiyecek ya da alkolle birlikte alınabilir. Ancak, ağır ve yağlı yiyeceklerin ilacın etkisini azaltabileceği bilinmektedir.

Dozaj, genellikle sertleşme sorununun şiddetine ve hastanın sağlık geçmişine göre belirlenir. Çoğu zaman, başlangıçta 10 mg dozaj tavsiye edilir ve gerekirse 20 mg'a yükseltilebilir. Ancak, doktorunuzun tavsiyesine uymak en doğru seçenektir.

Cialis Tadalafil'in Yan Etkileri Nelerdir?

Cialis Tadalafil'in bazı yan etkileri arasında baş ağrısı, mide bulantısı, hafif baş dönmesi ve yüzde kızarma yer almaktadır. Nadir durumlarda, görme kaybı, işitme kaybı veya alerjik reaksiyon gibi ciddi yan etkiler de görülebilmektedir. Bu nedenle, ilacı kullanmadan önce doktorunuza danışmanız önerilir.

Cialis Tadalafil'in Avantajları Nelerdir?

Cialis Tadalafil, uzun etkisi sayesinde spontan cinsel aktivite imkanı sunar. Ayrıca ilaç, etkisini yemekle birlikte alındığında da gösterebilmektedir. Bunun yanı sıra, diğer sertleşme bozukluğu ilaçlarına göre daha uzun etkisi olduğundan daha az dozajda kullanılabilir.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp