Bugune Özel 150 TL Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava
En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Cobra 130 mg Sildenafil 6 Tablet Kırmızı

Cobra 130 mg Sildenafil, cinsel performans arttırıcı bir ilaçtır. Erkeklerde sertleşme sorununu tedavi etmek için kullanılır. Kırmızı tabletler halinde satılır ve her pakette 6 adet bulunur.

Sildenafil, PDE5 inhibitörü olarak bilinen bir ilaç sınıfına aittir. Cinsel uyarıldığında, penisin kan damarları genişleyerek kan akışını arttırır. Ancak bazı erkeklerde bu damarlar yeterince genişlemez ve kan akışı yavaşlar. Sildenafil, penisteki düz kasları gevşeterek kan akışının artmasına yardımcı olur ve sertleşme sorununu çözer.

Cobra 130 mg Sildenafil, diğer benzer ilaçlara göre daha yüksek bir dozaj içerir. Bu nedenle, kullanmadan önce doktorunuza danışmanız önemlidir. Yan etkiler, baş ağrısı, mide bulantısı, baş dönmesi ve görme sorunlarını içerebilir.

Bu ilacın kullanımı, bir saat öncesine kadar yapılmalıdır ve yemekle birlikte alınmamalıdır. Alkol ve yağlı yiyecekler ile birlikte kullanılması etkinliği azaltabilir.

Cobra 130 mg Sildenafil, yalnızca doktor tarafından reçete edilmiş şekilde kullanılmalıdır. İlaç, belirli sağlık koşulları olanlar için uygun olmayabilir. Eğer herhangi bir sağlık sorununuz varsa, önceden doktorunuza bildirin.

Sonuç olarak, Cobra 130 mg Sildenafil, sertleşme sorununu tedavi etmek için etkili bir ilaçtır. Ancak kullanmadan önce doktorunuza danışmanız önemlidir ve dozajı doğru bir şekilde takip etmeniz gerekmektedir.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp