Bugune Özel 150 TL Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava
En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Degra 100 mg 8 Tablet

Degra 100 mg 8 tablet, erkeklerin sertleşme sorunu yaşaması durumunda kullanabileceği bir ilaçtır. İçeriğindeki Sildenafil etken maddesi sayesinde penisteki damarların genişlemesi sağlanarak ereksiyonun daha kaliteli olmasına yardımcı olur.

Nasıl Kullanılır?

Degra 100 mg 8 tablet, yemeklerden yaklaşık 1 saat önce bol su ile tüketilmelidir. Alkol alınmamalıdır. Günde birden fazla tablet kullanılmamalıdır.

Yan Etkileri Nelerdir?

Degra 100 mg 8 tablet kullanırken bazı yan etkilerle karşılaşılabilir. Bu yan etkiler; baş ağrısı, baş dönmesi, bulantı, vücutta kızarıklık gibi belirtilerdir. Nadir görülen yan etkiler arasında ise kalp atışının hızlanması, göz ağrısı, görme bozukluğu gibi durumlar yer alabilir.

Kimler Kullanamaz?

Degra 100 mg 8 tablet kullanmadan önce doktorunuza danışmanız gerekmektedir. İlaç kullanılmaması gereken durumlar ise şunlardır: kalp rahatsızlığı olan hastalar, karaciğer veya böbrek yetmezliği olan hastalar, kanama bozukluğu olan hastalar, bazı ilaçları kullanan hastalar.

Sonuç

Degra 100 mg 8 tablet, erkeklerin cinsel hayatını olumlu yönde etkileyen bir ilaçtır. Ancak, kullanmadan önce mutlaka doktorunuzla görüşmelisiniz ve yan etkileri hakkında bilgi sahibi olmalısınız.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp