Bugune Özel 150 TL Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava
En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Fang Chung Kayısı Aromalı Masaj Yağı 100 ml

Fang Chung Kayısı Aromalı Masaj Yağı 100 ml, cildi beslerken rahatlatıcı bir masaj deneyimi sunar. Doğal kayısı özleri ve bitkisel yağlar ile zenginleştirilmiş olan bu masaj yağı, cildinizi nemlendirirken aynı zamanda kuru ve hassas ciltler için de idealdir.

Masaj yağı, vücutta sıcak bir his yaratarak kasları gevşetir ve stresle başa çıkmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda ciltteki kan dolaşımını arttırır ve cildin sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Fang Chung Kayısı Aromalı Masaj Yağı 100 ml, zengin formülü ile cildinizi besler ve cildin doğal nem dengesini korur. Aromatik kayısı kokusu ise masaj deneyiminizi keyifli bir hale getirir.

Bu masaj yağı, profesyonel masaj terapistleri tarafından da kullanılan bir üründür. Ancak evde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Masaj yapılacak bölgeye az miktarda masaj yağı uygulayın ve dairesel hareketlerle masaj yapın. İhtiyacınıza göre daha fazla yağ kullanabilirsiniz.

Fang Chung Kayısı Aromalı Masaj Yağı 100 ml, cildi beslerken rahatlatıcı ve hoş bir masaj deneyimi sunar. Doğal kayısı kokusu ise masajınıza ayrı bir keyif katıyor.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp