Bugune Özel 150 TL Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava
En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Fang Chung Şeftali Aromalı Masaj Yağı 100 ml

Fang Chung, özellikle cilt bakımında uzmanlaşmış bir markadır. Fang Chung Şeftali Aromalı Masaj Yağı 100 ml, cildinizi nemlendirir ve rahatlamış hissetmenizi sağlar.

Bu masaj yağı, şeftali özleri içerir ve cildinize canlılık kazandırır. Ayrıca masaj yağı içerdiği doğal bileşenler sayesinde cildi derinlemesine nemlendirir ve besler.

Fang Chung Şeftali Aromalı Masaj Yağı 100 ml, güçlü ve rahatlatıcı bir masaj için uygundur. Cildinizin daha sıkı, daha parlak ve daha sağlıklı görünmesine yardımcı olacaktır.

Bu ürün, tüm cilt tipleri için uygundur ve kesinlikle hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Doğal formülü ile cildinize zarar vermeden, rahatlatıcı bir deneyim yaşamanızı sağlar.

Eğer kendinize, sevdiklerinize ya da seçtiğiniz masaj salonuna özel bir hediye arıyorsanız, Fang Chung Şeftali Aromalı Masaj Yağı 100 ml tam size göre. Şeftali aromalı masaj yağının tüm faydalarını keşfetmek için hemen sipariş verin.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp