Bugune Özel 150 TL Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava
En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Fiesta Erkeklere Özel Lubricant Jel 100 ml

Fiesta Lubricant Jel, özellikle erkeklerin cinsel yaşamlarında daha rahat ve keyifli bir deneyim yaşamalarını sağlamak için geliştirilmiş bir üründür. Su bazlı ve doğal içerikli yapısıyla cildi tahriş etmez, güvenle kullanılabilir.

Kuru veya yetersiz doğal kayganlığın olduğu zamanlarda kullanılabilen lubrikanttan bir miktar alarak istenilen bölgeye uygulayabilirsiniz. Böylece cinsel ilişki sırasında daha az sürtünme ve daha fazla kayganlık sağlanarak, daha uzun süreli ve keyifli bir deneyim elde edebilirsiniz.

Fiesta Lubricant Jel, hassas ciltlerde bile kullanıma uygun olan nötr bir kokuya sahiptir. 100 ml'lik ambalajı ideal boyuttadır ve kolaylıkla saklanabilir. Ayrıca hafif ve taşınabilir olduğu için seyahatlerde de yanınızda taşıyabilirsiniz.

Eğer cinsel yaşamınızda daha rahat, keyifli ve güvenli bir deneyim yaşamak istiyorsanız, Fiesta Lubricant Jel'i deneyebilirsiniz. Güvenli ve etkili formülüyle, sizin ve partnerinizin cinsel tatminini artıracaktır.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp