Bugune Özel 150 TL Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava
En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Franche Fıransız Ateşi Bayan Azdırıcı Cinsel Uyarıcı 2000 mg 10 Tablet

Franche Fransız Ateşi Bayan Azdırıcı Cinsel Uyarıcı 2000 mg 10 Tablet, cinsel isteksizlik sorunu yaşayan kadınların problemlerine çözüm sunuyor. Fransız Ateşi gibi yüksek etkiye sahip olan bu ürün, kadınların cinsel arzularını arttırarak daha keyifli bir cinsel yaşama kavuşmasına yardımcı oluyor.

Etki Mekanizması

Fransız Ateşi, içeriğinde yer alan 2000mg etken madde sayesinde kadınların cinsel isteklerini arttırarak vücuttaki kan akışını hızlandırır. Böylece kadınların cinsel libido seviyesi yükselerek daha zevkli bir cinsel yaşama kavuşmalarına yardımcı olur.

Kullanım Şekli

Fransız Ateşi Bayan Azdırıcı Cinsel Uyarıcı 2000 mg 10 Tablet, cinsel aktivite öncesinde tüketilmelidir. Tablet, suyla birlikte yutulmalıdır. Her kullanım öncesinde, kullanım talimatları okunmalı ve uygulanmalıdır.

Yan Etkileri

Fransız Ateşi Bayan Azdırıcı Cinsel Uyarıcı 2000 mg 10 Tablet, alerjik reaksiyonlara neden olabilir. Ayrıca dozajın fazla kullanımı, baş ağrısı, mide bulantısı, çarpıntı, görme bozuklukları ve kusmaya neden olabilir. Bu yan etkilerden herhangi biri oluştuğunda, kullanım durdurulmalı ve bir doktora başvurulmalıdır.

Sonuç

Fransız Ateşi Bayan Azdırıcı Cinsel Uyarıcı 2000 mg 10 Tablet, kadınların cinsel arzularını arttırarak daha zevkli bir cinsel yaşama kavuşmalarını sağlar. Ancak, yan etkileri göz önünde bulundurarak doğru dozajda kullanılması gerekmektedir. Herhangi bir sağlık sorunu yaşayan kadınlar ve emziren anneler, önceden doktora danışarak kullanmalıdır.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp