Bugune Özel 150 TL Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava
En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Golden Ant 6800 mg 10 Tablet

Golden Ant 6800 mg 10 Tablet, cinsel performans arttırıcı özelliğe sahip bir üründür. İçeriğindeki bitkisel bileşenler sayesinde erkeklerde sertleşme sorunu, erken boşalma gibi cinsel fonksiyon bozukluklarını gidermeye yardımcı olmaktadır.

İçeriği

Golden Ant 6800 mg 10 Tablet içerisinde, Epimedium, ginseng, süt extractı, Terrestris Tribulus, amerikan ginseng, bal, sarı yavşan kökü, akça incir, çakşır otu, ökseotu gibi bitkisel bileşenler bulunmaktadır.

Kullanımı

Golden Ant 6800 mg 10 Tablet kullanımı oldukça kolaydır. Bir bardak su ile birlikte tüketilmelidir. Günde 1 tablet alınmalıdır.

Yan Etkileri

Golden Ant 6800 mg 10 Tablet’in bilinen bir yan etkisi yoktur. Ancak önerilen dozajın aşılmaması gerekmektedir.

Fiyatı

Golden Ant 6800 mg 10 Tablet’in fiyatı, satış yapan yerler ve kampanyalarına göre değişkenlik gösterebilir. Ancak genellikle 50 TL - 70 TL arasında değişmektedir.

Sonuç

Cinsel sağlıkla ilgili problemler yaşayan erkeklerin kullanabileceği Golden Ant 6800 mg 10 Tablet, bitkisel içeriği ile güvenilir bir üründür. Ancak, kullanmadan önce doktor tavsiyesi almak ve önerilen dozajı aşmamak önemlidir.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp