Bugune Özel 150 TL Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava
En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Golden Binas 150 mg Kırmızı Penis Sertleştirici Hap

Golden Binas 150 mg Kırmızı Penis Sertleştirici Hap, erkeklerde sertleşme sorununu çözmek için kullanılan bir ilaçtır. Penisin sertleşememesi veya sertleşme süresinin kısa olması gibi sorunlara çözüm sunar.

Bu hap, içerdiği 150 mg sildenafil citrate ile penis kan damarlarının genişlemesini ve kan akışının artmasını sağlar. Bu şekilde penisteki dokulara daha fazla kan pompalanır ve sertleşme sağlanır.

Golden Binas 150 mg Kırmızı Penis Sertleştirici Hap, yalnızca cinsel uyarılmalar sonrasında etkisini gösterir. Etki süresi 4-6 saat arasındadır ve bu süre içinde cinsel aktivite sağlamak mümkündür.

Ancak bu hapın, diğer bazı ilaçlarla ve bazı sağlık sorunlarıyla birlikte kullanımının zararlı olabileceği unutulmamalıdır. Bu sebeple kullanım öncesinde mutlaka bir doktora danışılması gerekmektedir.

Golden Binas 150 mg Kırmızı Penis Sertleştirici Hap, birçok erkek için cinsel yaşamında önemli bir adım olabilir. Ancak doğru ve sağlıklı kullanımının sağlanması için mutlaka doktor tavsiyesi alınmalıdır.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp