Bugune Özel 150 TL Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava
En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Green Valley Ereksiyon Hapı 8 Tablet

Green Valley Ereksiyon Hapı 8 Tablet, erkeklerdeki ereksiyon sorunlarını çözmeye yardımcı olan bir üründür. Bu hap, içerisinde bulunan özel formül sayesinde penis dokusuna kan akışını artırarak sertleşme sorunlarını çözer.

Nasıl Kullanılır?

Green Valley Ereksiyon Hapı, bir bardak su ile birlikte yemeklerden önce alınmalıdır. Günlük alınabilecek maksimum dozaj 1 tablet olup, aşırı doz alınmamalıdır.

Kimler Kullanabilir?

Green Valley Ereksiyon Hapı, 18 yaşından büyük bütün erkekler tarafından kullanılabilir. Ancak, kalp ve damar hastalığı, yüksek tansiyon, böbrek veya karaciğer sorunları olan kişilerin kullanmadan önce doktorlarına danışmaları önerilir.

Yan Etkileri Var Mı?

Green Valley Ereksiyon Hapı, uygulandığı dozlarda genellikle yan etkileri olmayan bir üründür. Ancak, alerjik reaksiyonlar, baş ağrısı, mide bulantısı, baş dönmesi vb. yan etkiler görülebilir. Yan etkiler devam ederse kullanımı durdurulmalı ve bir doktora danışılmalıdır.

Sonuç Olarak

Green Valley Ereksiyon Hapı 8 Tablet, sertleşme sorunu yaşayan erkekler için etkili ve güvenli bir çözüm sunar. Ancak, herhangi bir sorunla karşılaşıldığında, doktora danışılması önemlidir.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp