Bugune Özel 150 TL Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava
En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Hard On Sildenafil 130 mg Tablet

Hard On Sildenafil 130 mg Tablet, erkeklerde sertleşme sorunu veya ereksiyon disfonksiyonu (ED) tedavisinde kullanılan bir ilaçtır. İlaç, sildenafil sitrat adı verilen bir bileşen içerir ve dünya çapında kullanılan diğer sildenafil tabletlerden biraz daha yüksek bir doza sahiptir.

Nasıl Kullanılır?

Hard On Sildenafil 130 mg Tablet, ağız yoluyla alınan bir tablet formundadır. İlacın alınması, ereksiyon haline geçmek için cinsel uyarım gerektirir. İlacın dozu, cinsel aktiviteden yaklaşık 30-60 dakika önce alınan tek bir tablet miktarında belirlenir.

Nasıl Çalışır?

Sildenafil, bir tür fosfodiesteraz tip 5 (PDE5) inhibitörüdür. İlaç, penisteki düz kasları gevşeterek ve kan damarlarının genişlemesine neden olur. Bu, penise daha fazla kan akışının girip çıkmasını sağlar ve sonuçta ereksiyon oluşur.

Yan Etkileri Nelerdir?

Hard On Sildenafil 130 mg Tablet, diğer sildenafil ilaçları gibi bazı yan etkilere neden olabilir. Bu yan etkiler arasında baş ağrısı, mide bulantısı, yüz kızarması, görmede geçici değişiklikler, işitme sorunları ve baş dönmesi yer alabilir. Ayrıca, alerjik reaksiyonlar, göğüs ağrısı veya kalp atışındaki değişiklikler gibi daha ciddi yan etkilere de neden olabilir.

Kimler Kullanamaz?

Hard On Sildenafil 130 mg Tablet, ciddi kalp veya karaciğer sorunları olanlar, son altı ay içinde kalp krizi veya felç geçirmiş olanlar veya nitrat içeren ilaçlar (örn. nitrogliserin) alanlar tarafından kullanılmamalıdır. Aynı zamanda hamile veya emziren kadınlar, 18 yaşın altındaki çocuklar ve bazı diğer durumlarda da kullanılmamalıdır.

Sonuç

Hard On Sildenafil 130 mg Tablet, erkeklerde cinsel işlev bozuklukları sorunlarına yardımcı olmak için kullanılan bir ilaçtır. Ancak, ilacın yan etkileri ve kullanılamayacağı durumlar hakkında bilgi edinmek önemlidir. Uygun bir şekilde kullanıldığında, ilaç, sertleşme sorunu yaşayan erkeklerin sağlıklı bir cinsel hayat sürdürmelerine yardımcı olabilir.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp