Bugune Özel 150 TL Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava
En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Hardon Oral Jelly

Hardon Oral Jelly, erkekler için cinsel performansı artırmak amacıyla üretilen bir üründür. Jöle formunda olan bu ürün, erektil disfonksiyon sorunu yaşayan erkeklerin cinsel yaşamlarına yardımcı olmak amacıyla kullanılır.

Hardon Oral Jelly Nasıl Kullanılır?

Hardon Oral Jelly, ağız yoluyla kullanılır. Bir paket jel, su ile karıştırılarak tüketilir. Ürün, etkisini göstermek için yaklaşık 15-20 dakika içinde emilmeye başlar ve etkisi yaklaşık 4-6 saat devam eder.

Hardon Oral Jelly'in Yan Etkileri Nelerdir?

Hardon Oral Jelly'in yan etkileri arasında baş ağrısı, mide bulantısı, görme bozukluğu, yüzde kızarma, burun tıkanıklığı, hafif baş dönmesi, hafıza kaybı ve kalp çarpıntısı gibi durumlar yer alabilir. Bu yan etkiler, kişinin metabolizmasına ve genel sağlık durumuna bağlı olarak değişebilir.

Hardon Oral Jelly Nerelerde Satılır?

Hardon Oral Jelly, internet üzerinden satışı gerçekleştirilen bir üründür. Herhangi bir eczanede reçete olmaksızın bulunamaz. Ancak, internetten satın alınması durumunda güvenilir bir satıcıdan satın alınmalıdır.

Hardon Oral Jelly Fiyatları

Hardon Oral Jelly'nin fiyatları, satıldığı siteden, ürünün miktarından ve satıcıdan satıcıya değişiklik gösterir. Ancak, hardon oral jel, piyasada özellikle 4 paket satılmaktadır ve bunların fiyatı yaklaşık olarak 100 TL ile 130 TL arasında değişmektedir.

Sonuç olarak, Hardon Oral Jelly, cinsel performans sorunu yaşayan erkeklerin sorunlarını çözmek için kullanabilecekleri güvenilir bir üründür. Ancak, bu ürünün kullanımı öncesinde doktora danışmak ve yan etkiler hakkında bilgi sahibi olmak önemlidir.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp