Bugune Özel 150 TL Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava
En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Herbal Vivid Gold 60 Kapsül

Herbal Vivid Gold 60 Kapsül, erkeklerin cinsel performansını artırmaya yardımcı olan bitkisel bir takviye ürünüdür. Doğal içerikleri ile erkeklerin cinsel sağlığını korumakta ve güçlendirmektedir.

İçerik

Herbal Vivid Gold 60 Kapsül, doğal bitki özleri ile hazırlanmış bir takviye ürünüdür. İçerisinde bulunan bitki özleri arasında; Epimedium, Amerikan Ginsengi, Ginkgo Biloba, Tribulus Terrestris, L-Arginine ve Cnidium Monnieri gibi bitkiler yer alır.

Faydaları

  • Cinsel performansı artırır.
  • Cinsel gücü artırır.
  • İktidarsızlığı önler.
  • Erken boşalma sorununu engeller.

Kullanımı

Herbal Vivid Gold 60 Kapsül, günde 1 kapsül şeklinde kullanılmalıdır. Kullanım öncesinde mutlaka doktorunuz ile görüşünüz.

Sonuç

Herbal Vivid Gold 60 Kapsül, tamamen doğal içerikleri ile erkeklerin cinsel sağlığına destek olmaktadır. Cinsel performansı artırarak, daha sağlıklı ve mutlu bir cinsel hayat sunar. Ancak, herhangi bir sağlık sorunu yaşayanlar öncesinde doktor onayı almalıdır.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp