Bugune Özel 150 TL Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava
En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

ID Lube Vanilya Aromalı Masaj Yağı 100 ml

ID Lube Vanilya Aromalı Masaj Yağı 100 ml, kişisel bakımında önem verenlerin tercih ettiği bir üründür. Masaj yaparken kullanabileceğiniz bu yağ, vanilya aromasıyla cildinize hoş bir koku bırakır.

Bu masaj yağı, cildinizi nemlendirirken aynı zamanda masaj yapmanızı kolaylaştıran kaygan bir yüzey oluşturur. Böylece eşsiz bir masaj deneyimi yaşamanızı sağlar.

ID Lube Vanilya Aromalı Masaj Yağı'nın içeriğinde, cilde zarar vermeden kullanabileceğiniz hipoalerjenik ve vegan dostu malzemeler bulunur. Ayrıca, ürünün kesinlikle paraben, sülfat ve su içermediği belirtilmektedir.

100 ml'lik şişesi sayesinde, evde kullanım için ideal olan bu masaj yağı, aynı zamanda tatil veya seyahatlerinizde de kolayca taşınabilir.

Sonuç olarak, ID Lube Vanilya Aromalı Masaj Yağı 100 ml, kaliteli masaj deneyimi için tercih edebileceğiniz bir üründür. Hem cilt dostu içeriği hem de hoş vanilya kokusuyla en özel anlarınıza eşlik edecektir.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp