Bugune Özel 150 TL Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava
En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Kamagra 130 mg 10 Tablet

Kamagra 130 mg 10 tablet, sertleşme sorunu yaşayan erkekler için kullanılan bir ilaçtır. İlaç, erkeklerde görülen erektil disfonksiyonu (cinsel ilişki için yeterli sertleşme sağlayamama veya sertleşmeyi sürdürememe) tedavi etmek için kullanılır.

Kamagra 130 mg 10 Tablet Nasıl Kullanılır?

Kamagra tabletleri yemeden önce 1 saat önce su ile alınmalıdır. Alkol ve yağlı yiyecekler ilacın etkisini azaltabilir. Günde bir kez kullanılması tavsiye edilir. Etkisi yaklaşık 4-6 saat sürebilir.

Kamagra 130 mg 10 Tablet Yan Etkileri Nelerdir?

Kamagra kullanımı bazı yan etkilere neden olabilir. Bu yan etkiler şunları içerebilir: baş ağrısı, mide rahatsızlığı, yüzde kızarma, baş dönmesi, bulanık görme veya renkli görüntüleri algılama, burun tıkanıklığı, ishal. Bu yan etkiler genellikle hafif düzeyde olup geçicidir.

Kamagra 130 mg 10 Tablet Kimler Tarafından Kullanılmamalıdır?

Kamagra kullanmak bazı riskleri beraberinde getirir. İlacın alınması özellikle şu durumlarda sakıncalıdır: nitratlarla birlikte alındığında (kalp hastalığı tedavisi için kullanılan ilaç sınıfı), kalp hastalığı olanlar, düşük tansiyonu olanlar, ciddi böbrek veya karaciğer problemleri olanlar. Ayrıca, Kamagra kullanımından kaçınmanızı öneririz, zira uçucu nitrata maruz kalan veya diğer ciddi sağlık sorunları olan kişilerde de olumsuz etkileri olabilir.

Kamagra 130 mg 10 Tablet Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kamagra satın alırken başkasının reçetesiz satmaya çalışması mümkündür. Bu nedenle, güvenilir bir kaynaktan satın alınması önerilir. Ayrıca, Kamagra nitratlarla birlikte kullanılamadığından, diğer tüm ilaçlarla veya takviyelerle birlikte kullanmak için bir doktora danışmak önemlidir.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp