Bugune Özel 150 TL Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava
En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Kamagra Tablet Cinsel İstek Performans Arttırıcı Ereksiyon Hapı

Kamagra tablet, erkeklerin cinsel performansını arttıran bir hap çeşididir. Ereksiyon sorunu yaşayan erkeklerin kullanabileceği bir ilaçtır. Aktif madde olarak sildenafil sitrat içerir ve Viagra ile aynı etken maddeden oluşur.

Nasıl Kullanılır?

Kamagra tablet, ağız yoluyla kullanılır. Bol su ile yutulması gerekmektedir. Genellikle cinsel aktiviteden 30-60 dakika önce alınır. 24 saat içerisinde bir kez kullanılması gerekmektedir.

Yan Etkileri Nelerdir?

Kamagra tablet kullanımı bazı yan etkilere neden olabilir. En yaygın yan etkileri arasında baş ağrısı, mide bulantısı, yüzde ve boyunda kızarıklık, görme bozuklukları, baş dönmesi ve hazımsızlık bulunmaktadır. Nadir durumlarda kalp krizi, düşük tansiyon ve işitme kaybı gibi ciddi yan etkiler de görülebilir. Bu nedenle kullanım öncesinde doktorunuza danışmanız önerilir.

Kimler Kullanmamalıdır?

Kamagra tablet, nitrat ilaçları kullananlar, kalp hastaları, düşük tansiyon sorunu olanlar, karaciğer veya böbrek yetmezliği olanlar, göz sorunları olanlar ve ereksiyon sorunu olmayan kişiler tarafından kullanılmamalıdır.

Sonuç

Kamagra tablet, ereksiyon sorunu yaşayan erkekler için etkili bir ilaçtır. Ancak yan etkileri nedeniyle dikkatli kullanılması gerekmektedir. Doktor tavsiyesi olmadan kullanılmamalıdır.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp