Bugune Özel 150 TL Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava
En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Lamborghini Sertleştirici Büyütücü 30 Kapsül

Lamborghini Sertleştirici Büyütücü 30 Kapsül, erkeklerin cinsel performansını artırmak için geliştirilmiş bir üründür. Özellikle cinsel sorunları olan erkeklerin kullanabileceği bir üründür.

Kapsül İçeriği

Lamborghini Sertleştirici Büyütücü kapsüllerin içeriğinde doğal bitkisel bileşenler bulunmaktadır. Bu bileşenlerin arasında; ginseng, epimedium, sarımsak özü, kırmızı ginseng, biberiye, zencefil kökü, fındık, kuşkonmaz, keçiboynuzu, yulaf samanı, çemen otu, dut yaprağı, muz yaprağı, gül yaprağı, lavanta gibi bitkiler yer almaktadır.

Nasıl Kullanılır?

Lamborghini Sertleştirici Büyütücü kapsülleri kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışınız. Günde 1 kapsül yemeklerden önce alınması önerilmektedir. Kullanım süresi en az 1 aydır.

Faydaları

Lamborghini Sertleştirici Büyütücü kapsüllerin faydaları şunlardır:

  • Sertleşme sorunlarını çözüme kavuşturur.
  • Ereksiyon süresini uzatır.
  • Penis boyutunu büyütür.
  • Cinsel isteği artırır.
  • Erken boşalmayı önler.
  • Cinsel performansı artırır.

Yan Etkileri

Lamborghini Sertleştirici Büyütücü kapsüllerin herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Ancak, alerjisi olanların kullanmaması önerilir.

Fiyatı

Lamborghini Sertleştirici Büyütücü kapsüllerin fiyatı birçok eczanede ve online satış sitesinde değişebilmektedir. Yaklaşık olarak 70-100 TL arasında fiyatları bulunmaktadır.

Sonuç

Lamborghini Sertleştirici Büyütücü kapsüller, özellikle cinsel performans sorunu yaşayan erkekler için geliştirilmiş bir üründür. İçeriğindeki doğal bitkisel bileşenler sayesinde sertleşme sorunlarını çözerken, penis boyutunu da büyütebilir. Ancak, kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışınız.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp