Bugune Özel 150 TL Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava
En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

LoveJoy Vücut Yağı Muz Aromalı

Güzel ve sağlıklı bir cilt için gerekli olan nemlendirme, LoveJoy Vücut Yağı Muz Aromalı ile mümkün. Bu ürün, cildi derinlemesine nemlendirirken aynı zamanda hoş bir muz aroması da sağlıyor.

LoveJoy Vücut Yağı, %100 doğal bileşenlerden oluşur ve kimyasal katkı maddesi içermez. Bu sayede, cildinizin doğal yapısını korurken aynı zamanda sağlığına da faydalıdır.

Muz aroması ile zenginleştirilmiş olan bu vücut yağı, içeriğindeki E vitamini sayesinde cildinizdeki yaşlanma belirtilerini azaltarak daha genç ve canlı bir görünüm sağlar.

Düzenli kullanımıyla cildinizdeki kuruluğu ve pullanmayı ortadan kaldırarak, pürüzsüz ve yumuşak bir cilt elde edebilirsiniz.

LoveJoy Vücut Yağı Muz Aromalı, hızlı emilimi ile her an kullanıma uygun bir üründür. Cildinizi nemlendirmek ve beslemek için doğal bir çözüm arayanlar için mükemmel bir tercih olacaktır.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp