Bugune Özel 150 TL Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava
En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Magnum XXL Penis Sertleştirici 8 Tablet

Magnum XXL, erkeklerin cinsel hayatını güçlendirmek ve daha uzun süre devam ettirmek için özel olarak tasarlanmış bir penis sertleştirici takviye edici üründür. Bir kutu içerisinde 8 adet tablet barındırmaktadır.

Magnum XXL Nasıl Çalışır?

Magnum XXL içeriğinde yer alan özel formülü sayesinde, penise kan akışını arttırarak ereksiyonun daha sert ve uzun süreli olmasını sağlar. Ayrıca, erken boşalma sorunlarına da çözüm sunar ve cinsel sağlık üzerinde olumlu etkileri bulunur.

Magnum XXL Kullanımı

Magnum XXL, cinsel ilişkiden 30 dakika önce bir tablet alınarak kullanılmalıdır. Bu süre zarfında, ürünün etkisi başlayacak ve sertleşme süresi artacaktır. Ürünün etkisi 24 saat boyunca devam eder ve birden fazla tablet kullanılmamalıdır.

Magnum XXL Yan Etkileri

Magnum XXL'nin kullanımı sonrası nadir durumlarda baş ağrısı, baş dönmesi, mide bulantısı ve kalp çarpıntısı gibi yan etkiler görülebilir. Bu etkilerin devam etmesi halinde, kullanımı bırakılmalı ve bir doktora danışılmalıdır.

Magnum XXL Satın Alma

Magnum XXL, internet üzerinden satın alınabileceği gibi, eczanelerde ve cinsel sağlık ürünleri satan mağazalarda da bulunabilir. Fiyatları ürünün satın alındığı yer ve satıcılara göre değişim gösterir.

Magnum XXL Sonuç

Magnum XXL, erkeklerin cinsel sağlığına yönelik sorunlara çözüm sunan ve cinsel hayatını geliştirmeyi hedefleyen özel bir takviye edici üründür. Fakat, ürünün kullanımı öncesinde bir doktora danışılması ve kullanım talimatlarına uyulması gerekmektedir.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp