Bugune Özel 150 TL Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava
En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Max Man 3 Cinsel Ereksiyon Hapı İstek Artırıcı 2500 mg x 10 Tablet

Max Man 3 cinsel ereksiyon hapı, erkeklerin cinsel performanslarını artırarak daha uzun süren ve daha güçlü ereksiyonlar elde etmelerine yardımcı olan bir üründür. Bu ürünün içeriğinde viagra etken maddesi olan sildenafil yer almaktadır.

Nasıl Kullanılır?

Max Man 3, cinsel aktiviteden 30 ila 60 dakika önce alınır. Bir bardak su ile yutulması tavsiye edilir. Günde en fazla 1 tablet kullanılmalıdır.

İçeriği Nedir?

  • Sildenafil: 2500 mg
  • Sarımsak Özü: 40 mg
  • Enginar Özü: 20 mg
  • Civanperçemi Özü: 30 mg
  • Çin Cevizi Yağı: 50 mg

Yan Etkileri Nelerdir?

Max Man 3 kullanımı bazı yan etkilere neden olabilir. Bunlar arasında baş ağrısı, mide bulantısı, kızarma, hafif görme bozukluğu yer alabilir. Ayrıca bu ürün, yüksek tansiyon hastaları tarafından kullanılmamalıdır.

Satış Fiyatı Nedir?

Max Man 3, 10 tablet içeren bir kutuda satılmaktadır. Türkiye'de internet siteleri üzerinden ortalama 90 TL'ye satılmaktadır.

Sonuç

Max Man 3 cinsel ereksiyon hapı, erkeklerin cinsel performanslarını artırmalarına yardımcı olan bir üründür. Ancak kullanmadan önce doktor tavsiyesi alınmalıdır. Ayrıca ürünün doğru kullanımı ve dozajı önemlidir.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp