Bugune Özel 150 TL Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava
En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Okey Kayganlaştırıcı Jel Sıcak Temas 100 ml

Okey markası tarafından üretilen kayganlaştırıcı jel, cinsel yaşamın olmazsa olmazlarındandır. Özellikle kadınların cinsel ilişkiye giremeden önce yaşadığı rahatsızlıkları önlemek amacıyla tercih edilen bu ürün, sıradan kayganlaştırıcı jellerden farklı olarak ‘sıcak temas’ özelliği ile de dikkat çekmektedir.

Neden Okey Kayganlaştırıcı Jel?

Cinsel ilişkide yaşanan ağrılar, ıslanamama gibi sorunlar birçok kadın için olumsuz bir deneyim olabilmektedir. Okey kayganlaştırıcı jel ise tam da bu sorunların önüne geçerek, rahat bir cinsel deneyim yaşamanızı sağlamaktadır. Hem partnerler için daha keyifli bir deneyim sunan hem de cinsel ilişki sırasında hissedilen ağrıları azaltan Okey kayganlaştırıcı jel, sıcak temas özelliği ile de vücut sıcaklığı ile temas edince ısınarak daha seksi bir deneyim sunmaktadır.

Nasıl Kullanılır?

Okey kayganlaştırıcı jel kullanımı oldukça basittir. Ambalajı açarak dilediğiniz kadar jeli cildinize uygulayabilirsiniz. Cinsel ilişki öncesi penis ya da vajina gibi bölgelere uygulanarak rahat bir cinsel deneyim yaşamanız mümkündür. Ayrıca cinsel oyuncaklar üzerinde kullanılarak da daha keyifli bir deneyim elde edebilirsiniz.

Güvenli Midir?

Okey kayganlaştırıcı jel, dermatolojik olarak test edilmiştir ve kadınların cinsel sağlığına zarar vermez. Güvenle kullanabilirsiniz.

Okey kayganlaştırıcı jel sıcak temas 100 ml, cinsel hayatınızda konforlu bir deneyim sunarak zevkli dakikalar geçirmenizi sağlar. Dilediğiniz zaman kullanabileceğiniz bu ürün, sıcak temas özelliği ile daha da heyecanlı anlar yaşamanızı sağlar.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp