Bugune Özel 150 TL Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava
En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Penis Pump Vajina Girişli Penis Pompası

Penis pompaları birçok erkek tarafından penis boyutunu arttırmak veya sertleşme sorunlarını gidermek için kullanılmaktadır. Bu cihazların birçok çeşidi bulunmasına rağmen, vajina girişli penis pompası, özellikle cinsel ilişki yaşayan çiftlerin tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır.

Nasıl Çalışır?

Vajina girişli penis pompası, penisin alt kısmına yerleştirilerek kullanıcının elleri veya pompası sayesinde penisin havası boşaltılarak vakum oluşturulur. Bu vakum sayesinde penisin damarları genişler ve kan akışı hızlanır, böylece sertleşme sağlanır.

Vakumun oluşmasıyla birlikte, pompa üzerinde bulunan vajina girişi uç kısmına yerleştirilerek, cihaz içerisindeki havanın dışarı çıkması sağlanır. Bu işlem sayesinde, vajina girişinde bir vakum hissi oluşur.

Kullanımı

Vajina girişli penis pompası, kullanmak için oldukça kolay bir cihazdır. İlk olarak, cihazın battaniye veya yastık üzerine yerleştirilmesi gerekir. Daha sonra penis, pompası ortadan ikiye katlanacak şekilde güçlü bir şekilde tutularak, vajina girişine yerleştirilir.

Penisin vajina girişi içerisinde olmasıyla birlikte, pompası kullanılarak vakum oluşması sağlanır. Vakum oluştuğunda, cihazın vajina girişine yerleştirilmiş olan ucu dudakları iyice sıkmamak kaydıyla yukarı çekilmelidir.

İstenilen sertleşme sağlandığında, cihazın hava emiş valf ünitesi kullanılarak havası boşaltılır ve cihaz penis üzerinden çıkartılır.

Güvenli Kullanım

Vajina girişli penis pompaları, doğru kullanıldığında güvenli bir şekilde kullanılabilir. Ancak, kullanımı sırasında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Bu noktalar şunlardır:

  • Cihazın uzun süreli kullanımından kaçınılmalıdır.
  • Vücutta herhangi bir ağrı veya rahatsızlık hissedildiğinde, cihazın kullanımı durdurulmalıdır.
  • Cihazın hijyenik bir şekilde kullanımına önem verilmelidir.

Vajina girişli penis pompası, uygun kullanımıyla penis sertleşmesine yardımcı olabilir ve cinsel ilişki deneyimini arttırabilir. Ancak, herhangi bir cihaz kullanmadan önce, doktor veya uzman bir kişi ile danışmak faydalı olacaktır.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp