Bugune Özel 150 TL Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava
En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Proloonging Delay Sprey

Proloonging Delay Sprey erken boşalma sorunu yaşayan erkekler için geliştirilmiş bir spreydir. Erken boşalma, erkeklerin cinsel ilişki sırasında istemeden erken boşalmasıdır ve bu sorun cinsel hayatı olumsuz etkileyebilir.

Proloonging Delay Sprey, erken boşalma sorunlarına çözüm sunarak, cinsel ilişki süresinin uzamasına yardımcı olur. Sprey içerisindeki özel formül sayesinde, penis bölgesindeki duyular azaltılır ve böylece erken boşalmanın önüne geçilir.

Kullanımı oldukça kolay olan Proloonging Delay Sprey, cinsel ilişkiden önce penis başı ve çevresine 4-5 kez püskürtülür. Bu sayede etki hızlı bir şekilde başlar ve cinsel ilişki süresi artar.

Proloonging Delay Sprey, güvenilir bir ürün olup, uzmanların da önerdiği bir yöntemdir. Ancak, herhangi bir sağlık sorunu olanlar veya ilaç kullanımına bağlı olarak oluşan erken boşalma sorunları için mutlaka bir doktora danışılması önemlidir.

Sonuç olarak, Proloonging Delay Sprey erken boşalma sorunu yaşayan erkekler için etkili bir çözüm sunar ve cinsel hayatın daha mutlu bir şekilde devam etmesine yardımcı olur.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp