Bugune Özel 150 TL Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava
En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Q LİQUİDS Amazon Naturel Kayganlaştırıcı Jel 200 ml

Q Liquid Amazon Naturel Kayganlaştırıcı Jel 200 ml, özellikle cinsel aktivitelerde kullanılmak üzere formüle edilmiş bir kayganlaştırıcı jeldir. %100 doğal içeriğe sahip olan bu jel, vajinal kuruluğu gidermek ve daha rahat bir cinsel birleşme için tasarlanmıştır.

Kayganlaştırıcı jel, vajina ve penis arasındaki sürtünmeyi azaltır. Bu sayede cinsel deneyim daha rahat ve zevkli hale gelir. Ayrıca kondom kullanımında da kayganlaştırıcı jelin kullanılması tavsiye edilir. Jel aynı zamanda masajda da kullanılabilir.

Q Liquid Amazon Naturel Kayganlaştırıcı Jel'in en büyük avantajlarından biri, içeriğinin %100 doğal olmasıdır. Böylece kimyasal içerikli kayganlaştırıcı jellerin neden olduğu tahriş ve alerjik reaksiyon riski en aza indirilir. Ayrıca, içerdiği doğal maddeler cilt tarafından daha kolay emilir ve nemlendirici etkisi daha fazladır.

Jelin içeriğindeki doğal maddeler arasında, Hindistan cevizi yağı, jojoba yağı, bitki özleri ve Aloe vera yer alır. Bu doğal maddeler, cildi nemlendirir ve yumuşatırken, aynı zamanda rahatlatıcı ve yatıştırıcı bir etki yaratarak cinsel deneyimi daha keyifli hale getirir.

200 ml'lik ambalajıyla kullanıcıların uzun süreli kullanımına uygun olan bu kayganlaştırıcı jel, kolay kullanımıyla da dikkat çekiyor. Kullanmadan önce elinize bir miktar jeli sıkarak uygulayabilirsiniz. Cilt tarafından hızla emilir ve vücuda herhangi bir zararlı yan etkisi yoktur.

Özetle, Q Liquid Amazon Naturel Kayganlaştırıcı Jel 200 ml, doğal içeriği, yatıştırıcı ve nemlendirici etkisiyle cinsel deneyiminizi daha rahat ve keyifli hale getirmek için harika bir seçenektir.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp