Bugune Özel 150 TL Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava
En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Scream 12´li Klasik Prezervatif

Scream, günümüzde birçok insanın güvenli cinsel ilişki için tercih ettiği prezervatif markalarından biridir. Scream 12'li Klasik Prezervatif ise, özellikle klasik tarzı sevenlerin tercih edebileceği bir üründür.

Özellikleri

  • Yoğunluklu yapısı ile güvenli bir koruma sağlar.
  • Dayanıklı malzemesi sayesinde kolay yırtılmaz.
  • Cildi tahriş etmez ve rahat kullanım sağlar.
  • Her yaşa uygun olarak tasarlanmıştır.

Kullanımı

Scream 12'li Klasik Prezervatif, kullanımı oldukça kolay ve pratiktir. Paket içerisinde bulunan 12 adet prezervatif, tek tek ambalajlanmıştır. Kullanımdan önce, ambalajı dikkatli bir şekilde açarak prezervatifi çıkarın. Daha sonra, prezervatifi dikkatli bir şekilde açarak, partnerinizin penisine takın.

Fiyatı

Scream 12'li Klasik Prezervatif, diğer prezervatif markalarına göre oldukça ekonomik bir fiyata sahiptir. Bu nedenle, klasik tarzı sevenlerin yanı sıra bütçesi kısıtlı olanların da tercih edebileceği bir üründür.

Sonuç

Güvenli cinsel ilişki için kullanılan prezervatifler, günümüzde vazgeçilmez birer gereç haline gelmiştir. Scream 12'li Klasik Prezervatif, kaliteli ve uygun fiyatı ile güvenli cinsel ilişki için tercih edilebilecek bir üründür.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp