Bugune Özel 150 TL Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava
En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Vega 100 Epimedium Extract Macun

Vega 100 Epimedium Extract Macun, son dönemlerde oldukça popüler olan bir bitkisel takviye ürünüdür. Erkeklerde cinsel işlev bozukluğunu önlemek için kullanılır ve içeriğindeki doğal bileşenlerin etkisiyle ereksiyon problemlerini gidermeye yardımcı olur.

Epimedium Nedir?

Epimedium bitkisi, Çin tıbbında yüzyıllardır kullanılan bir bitkidir. "Azgın teke otu" olarak da bilinir. Çin, Japonya ve Kore gibi Asya ülkelerinde tıbbi amaçlarla kullanılmaktadır. Ayrıca Avrupa ve Kuzey Amerika'da da yetiştirilmektedir.

Epimedium bitkisinin sağlık yararları arasında sinir fonksiyonlarını iyileştirme, bağışıklık sistemini güçlendirme, cinsel işlevleri arttırma yer alır.

Vega 100 Epimedium Extract Macun İçeriği

Vega 100 Epimedium Extract Macun, Epimedium bitkisi başta olmak üzere çeşitli bitki özleri ve mineraller içerir. Ayrıca çakşır kökü, sığla yağı, çam balı, arı sütü, polen, propolis gibi doğal bileşenler de içeriğinde yer alır.

Vega 100 Epimedium Extract Macun Faydaları

Vega 100 Epimedium Extract Macun sayesinde erkeklerde görülen cinsel işlev bozukluğu problemleri giderilebilir. İçindeki doğal bileşenlerle kan dolaşımını artırarak ereksiyon problemlerinin çözümüne yardımcı olur. Ayrıca ürünün içeriğindeki diğer doğal bileşenler sayesinde sinir fonksiyonları ve bağışıklık sistemini de destekler.

Vega 100 Epimedium Extract Macun Nasıl Kullanılır?

Vega 100 Epimedium Extract Macun, 10 g'lık paketler halinde satılır. Ürünü kullanmadan önce paketin üzerindeki talimatları mutlaka okuyunuz. Ürün, cinsel aktiviteden 30-45 dakika önce alınmalıdır. Günde birden fazla alınması önerilmez.

Ürünün yan etkileri görülebilir. Bu nedenle kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışın.

Sonuç

Vega 100 Epimedium Extract Macun, doğal bileşenleri sayesinde erkeklerdeki cinsel işlev bozukluğu problemlerine yardımcı olan ve sağlık yararları olan bir bitkisel takviye ürünüdür. Ancak kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışmanız tavsiye edilir.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp