Bugune Özel 150 TL Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava
En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Vega 100 mg 30 Tablet

Vega 100 mg 30 tablet, erkeklerde sertleşme sorunları için kullanılan bir ilaçtır. İçeriğinde bulunan sildenafil maddesi sayesinde kan damarlarının genişlemesini sağlar ve penisteki kan akışını arttırarak ereksiyon oluşumunu kolaylaştırır.

Vega 100 mg 30 tablet, cinsel aktiviteden 30-60 dakika önce alınmalıdır ve etkisi yaklaşık 4-5 saat sürer. Fakat unutulmamalıdır ki, ilaç sadece cinsel uyarı olduğunda etkisini gösterir. Yani, ilaç sadece cinsel gücü arttırmaz, aynı zamanda cinsel istek ve uyarı gerektirir.

Vega 100 mg 30 tablet, genellikle 24 saatte bir kez kullanılması tavsiye edilir. Ancak, doz aşımı ya da yanlış kullanım ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir. Bu nedenle, ilacın kullanımı öncesi mutlaka doktor kontrolüne gidilmelidir.

Vega 100 mg 30 tablet gibi sertleşme sorunu ilaçları, kalp ve kan damarı rahatsızlığı olan kişilerde ciddi yan etkilere sebep olabilir. Bu yüzden, bu tip rahatsızlıkları olan kişilerin doktorlarıyla görüşmesi ve ilacı kullanmadan önce sağlık durumları hakkında bilgi vermesi önerilir.

Sonuç olarak, Vega 100 mg 30 tablet etkili bir sertleşme sorunu ilacıdır fakat herhangi bir sağlık sorunu olan kişilerin doktor kontrolünde kullanması gerekmektedir. Ayrıca, ilacın yanlış kullanımı ve doz aşımı ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp