Bugune Özel 150 TL Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava
En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Vega 100 mg 8 Tablet Cinsel İstek Arttırıcı Hap

Vega 100 mg, erkeklerdeki cinsel istek problemi için tasarlanmış bir hap türüdür. Bu hap, etkili ve güvenli bileşenleri sayesinde ereksiyon sorunlarını çözmeye yardımcı olur.

Nasıl Kullanılır?

Vega 100 mg hapı, cinsel aktiviteden 30-60 dakika önce alınması önerilir. Bir bardak su ile birlikte alınması tavsiye edilir. Günde bir tabletten fazlasının kullanımı önerilmez.

Nasıl Etki Gösterir?

Vega 100 mg hapı, içerisindeki sildenafil sitrat bileşeni sayesinde, penise kan akışını arttırır ve ereksiyonun sürdürülmesine yardımcı olur. Bu sayede, erkeklerde cinsel istek artar, ereksiyon süresi uzar ve cinsel aktivite daha keyifli hale gelir.

Yan Etkileri Nelerdir?

Vega 100 mg hapı kullanımı bazı yan etkilere neden olabilir. Bunların en sık görülenleri baş dönmesi, bulantı, görme bozukluğu, yüzde kızarıklık ve mide rahatsızlığıdır. Eğer bu yan etkilerden herhangi biri görülürse, hap kullanımı durdurulmalı ve doktora başvurulmalıdır.

Kimler Kullanamaz?

Vega 100 mg hapı, kan basıncını etkileyebileceği için, kan basıncı düşük olanlar tarafından kullanılmamalıdır. Ayrıca, kalp, karaciğer veya böbrek rahatsızlığı olanların da doktor tavsiyesi olmadan kullanmaması önerilir.

Sonuç

Vega 100 mg, erkeklerdeki cinsel istek sorunlarına çözüm sunan etkili bir hap türüdür. Ancak, yan etkileri göz önüne alınarak mutlaka doktor tavsiyesi alınması önerilir.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp