Bugune Özel 150 TL Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava
En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Vega 100 mg Sildenafil Cinsel Gücü Artırıcı İsteksizlik Giderici Ereksiyon Hapı 3 Paket

Vega 100 mg Sildenafil, erkeklerde görülen erektil disfonksiyon (sertleşme sorunu) tedavisi için kullanılan bir ilaçtır. Bu ilaç, cinsel aktivite öncesinde alınarak ereksiyon sorunlarını çözmeye yardımcı olur ve cinsel performansı artırır.

İlacın Etki Mekanizması

Vega 100 mg Sildenafil, ereksiyon sorunlarının altında yatan nedenleri ele alarak etki gösterir. İlacın etki mekanizması, penisteki kan akışını artıran ve bu sayede sertleşme oluşumunu mümkün kılan bir enzim olan cGMP’nin seviyelerini artırmaktır. Bu sayede ilaç, cinsel aktivite öncesinde ereksiyon sorunu yaşayan erkeklerin cinsel performansını artırır.

Dozaj ve Kullanım

Vega 100 mg Sildenafil, cinsel aktiviteden 30-60 dakika önce bir bardak su ile ağız yoluyla alınır. İlacın etkisi, alındıktan yaklaşık 30 dakika sonra ortaya çıkar ve 4-5 saat boyunca devam eder. Günde bir defadan fazla alınmamalıdır ve dozaj konusunda doktorunuzun önerilerine uymanız gerekmektedir.

Yan Etkiler

Her ilaçta olduğu gibi, Vega 100 mg Sildenafil’in de yan etkileri mevcuttur. Bunlar arasında baş ağrısı, mide bulantısı, yüzde kızarıklık, hazımsızlık ve burun tıkanıklığı sayılabilir. Bu yan etkiler genellikle hafiftir ve nadiren ciddi yan etkiler ortaya çıkar.

Sonuç

Vega 100 mg Sildenafil, ereksiyon sorunları olan erkekler için etkili bir tedavi seçeneğidir. İlacın etki mekanizması, penisteki kan akışını artırarak ereksiyon oluşumunu sağlamaktır. Dozaj konusunda doktorun önerilerine uyulması ve yan etkilerin göz önünde bulundurulması gerekmektedir.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp