Bugune Özel 150 TL Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava
En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Vegro Dolt 100 mg 8 Tablet

Vegro Dolt 100 mg 8 Tablet, erkeklerde görülen cinsel sorunları tedavi etmek için kullanılan bir ilaçtır. İçeriğindeki etken madde olan sildenafil, penisteki kan damarlarının genişlemesine yardımcı olarak ereksiyon oluşmasını sağlar.

Vegro Dolt 100 mg 8 Tablet Kullanımı

Vegro Dolt 100 mg 8 Tablet, cinsel aktiviteden yarım saat önce su ile alınır. Gerekli doz doktor tarafından belirlenmelidir ve aşılmamalıdır. Gün içerisinde sadece bir tablet kullanılmalıdır. Aynı zamanda ağır yağlı yiyeceklerle birlikte alınması, ilacın etkisinde azalmaya sebep olabilir.

Vegro Dolt 100 mg 8 Tablet Yan Etkileri

Vegro Dolt 100 mg 8 Tablet kullanıcılarında bazı yan etkiler görülebilir. Bu yan etkiler genellikle hafif geçicidir. En yaygın görülen yan etkiler; baş ağrısı, baş dönmesi, gözlerde renkli görüntü oluşması, yüzde kızarma, mide bulantısı ve hazımsızlıktır. Bunların yanı sıra görme kaybı, işitme kaybı, nefes darlığı, kalp krizi veya felç gibi ciddi yan etkiler de nadiren görülebilir. Bu durumda acilen doktora başvurulmalıdır.

Vegro Dolt 100 mg 8 Tablet Fiyatı

Vegro Dolt 100 mg 8 Tablet, eczanelerde ve online satış sitelerinde farklı fiyatlarda bulunabilir. Bu fiyatlar, satıcının belirlediği indirim ve kampanyalara göre değişebilir. Ancak eczanelerde satılan fiyatı genellikle daha yüksek olabilir.

Vegro Dolt 100 mg 8 Tablet Nasıl Satın Alınır?

Vegro Dolt 100 mg 8 Tablet sahte ürünlerin önüne geçmek ve sağlığınızı riske atmadan satın almak için sadece güvenilir eczanelerden veya online satış sitelerinden alınmalıdır. Bu ürünleri satın alırken kullanıcı yorumlarını dikkate almak da faydalı olabilir. Ancak utanç verici bir durum olmaması için eczanelerden alınması daha güvenli olabilir.

Kaynaklar

  1. MedlinePlus. Sildenafil. https://medlineplus.gov/druginfo/meds/a699015.html
  2. Drugs.com. Sildenafil Side Effects. https://www.drugs.com/sfx/sildenafil-side-effects.html
  3. EUROMED. Vegro Dolt 100 mg 8 Tablet. https://www.euromedshop.com/kadin-erkek-sagligi/vegro-dolt-100-mg-8-tablet.html
Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp