Bugune Özel 150 TL Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava
En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel 5 x 5 ml

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel, cinsel ilişkilerde kullanılabilen su bazlı bir jel formundadır. İçeriğindeki özel formülasyon sayesinde cinsel ilişki sırasında rahatlık ve konfor sağlar. Özellikle vajinal kuruluk sorunları yaşayan kadınlar için ideal bir çözümdür.

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel, kolay ve pratik kullanımı ile tercih edilen bir cinsel destek ürünüdür. Her biri 5 ml'lik birbirinden ayrı 5 adet paket içerisinde sunulmaktadır. Bu sayede tek kullanımlık ölçülmüş dozajlarla maksimum hijyen sağlanırken, kullanım öncesi hazırlıklar da kolaylaştırılmaktadır.

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel'in su bazlı özelliği, cilt dostu olduğu anlamına gelir. Bu sebeple alerjik reaksiyonlar veya tahriş gibi olumsuz etkilere neden olmaz. En hassas cilt tiplerinde bile güvenle kullanılabilir.

Bu ürünün diğer bir avantajı da, cinsel ilişki sırasında kullanılan prezervatifler ile uyumlu olmasıdır. Böylelikle, kullanıcılar güvenli cinsel ilişki sağlarken, rahat ve keyifli bir deneyim yaşayabilirler.

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel, cinsel hayatınızın daha konforlu bir şekilde geçmesine yardımcı olan bir üründür. Kullanımı kolay ve farklı boyutlardaki paketleri sayesinde her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz bir üründür.


markdown sözdizimi kullanılarak yazılmıştır.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp