Bugune Özel 150 TL Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava
En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Viaxi Masaj Yağı Çilek Aromalı 177 ml

Viaxi Masaj Yağı Çilek Aromalı, cildinize kolayca emilen doğal yağlardan oluşan özel bir formüle sahip olan bir masaj yağıdır. Aroması sayesinde hoş bir kokuya sahip olan Viaxi Masaj Yağı, rahatlatıcı bir masaj deneyimi sunar.

Özellikleri

  • 177 ml hacmi ile uzun süre kullanım imkanı sunar.
  • Cilde kolayca emilir.
  • Çok yönlü bir kullanıma sahiptir.
  • Aromalı formülü sayesinde hoş bir kokuya sahiptir.
  • Doğal yağlar içerir.

Faydaları

Viaxi Masaj Yağı Çilek Aromalı, rahatlatıcı ve stres azaltıcı bir masaj deneyimi sunar. Masaj yaparken cildi nemlendirir ve rahatlar. Masaj esnasında kullanıldığında, kas ve sinirlerin gevşemesini sağlar, kan dolaşımını artırır ve vücuttaki ağrıların azalmasına yardımcı olur.

Kullanımı

Viaxi Masaj Yağı Çilek Aromalı, sadece masaj yapmak için değil, cildi nemlendirmek için de kullanılabilir. Masaj yaparken, yağı avuç içlerinize dökün ve cildinizin ihtiyacı olan bölgede nazikçe masaj yapın. Cildinizde kalan yağı hafifçe silin. Cilt tipinize ve ihtiyacınıza göre, Viaxi Masaj Yağı Çilek Aromalı'yı günlük bakımınızın bir parçası yapabilirsiniz.

Sonuç

Viaxi Masaj Yağı Çilek Aromalı, rahatlatıcı bir masaj deneyimi sunar ve cildinizi nemlendirir. Ayrıca yapısında bulunan doğal yağlar sayesinde cildinize de fayda sağlar. Viaxi Masaj Yağı Çilek Aromalı ile kendinizi stresten uzaklaştırmak ve rahatlamak için bir masaj seansı planlayabilirsiniz.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp