Bugune Özel 150 TL Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava
En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Viga 10 Tablet 300 mg Geciktirici ve Sertleştirici Cinsel Ereksiyon Hapı

Viga 10 tablet, cinsel yaşantısında sıkıntı yaşayan erkekler için üretilmiş bir cinsel güç arttırıcısıdır. 300 mg dozajıyla hem sertleşme sorunu yaşayan erkekleri hem de erken boşalma sorunu olanları memnun edebilir.

Kullanımı

Viga 10 tablet, yemeklerden 1 saat önce su ile alınmalıdır. Doktor tarafından başka türlü bir dozaj belirtilmediği takdirde cinsel aktiviteden yaklaşık yarım saat önce alınmalıdır. Günde bir adetten fazla tüketilmemelidir.

Etkileri

Viga 10 tablet, kan akışını arttırarak penisin sertleşmesine yardımcı olur. Böylece erkekler cinsel aktivite sırasında daha uzun süreli ereksiyon yaşayabilirler. Ayrıca, içeriğindeki maddeler sayesinde boşalma süresini de uzatabilir.

Yan Etkileri

Viga 10 tabletin yan etkileri arasında baş ağrısı, mide bulantısı, hazımsızlık ve yüz kızarması gibi şikayetler bulunabilir. Bu yan etkiler genellikle hafiftir ve birkaç saat içinde kendiliğinden geçer. Ancak, nadir durumlarda daha ciddi yan etkiler de görülebilir. Bu gibi durumlarda ilacın kullanımı kesilmeli ve bir doktora başvurulmalıdır.

Sonuç

Viga 10 tablet, erkeklerin cinsel yaşantılarında oluşabilecek sertleşme ve erken boşalma sorunlarını çözmek için üretilmiş bir ilaçtır. Kullanmadan önce doktorunuz ile görüşmeniz ve ilaç hakkında gerekli bilgileri öğrenmeniz önemlidir. Unutmayın, doğru kullanıldığında Viga 10 tablet cinsel yaşantınıza pozitif etkiler sağlayabilir ancak kötü kullanımı zararlı olabilir.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp