Bugune Özel 150 TL Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava
En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Vigrande 100 mg Sildenafil 4 Tablet

Vigrande, erkeklerde cinsel performansı artırmak için kullanılan bir ilaçtır. İçeriğindeki 100 mg sildenafil maddesi sayesinde peniste kan akışını artırarak ereksiyon sağlar.

Bu ilaç, sadece cinsel ilişkiye girmeden önce kullanılmalı ve bir doktor tavsiyesine göre alınmalıdır. Aynı zamanda cinsel uyarı olmadığı takdirde etkili olmayacaktır.

Vigrande'in yan etkileri arasında baş ağrısı, mide rahatsızlığı, yüz kızarması, görme bozukluğu ve dikkat eksikliği bulunabilir. Eğer bu yan etkiler belirginleşirse, ilaç kullanımı kesilmeli ve doktora başvurulmalıdır.

Bu ilacın kullanımı, hipertansiyon, kalp rahatsızlıkları ve diyabet gibi kronik hastalığı olan kişiler tarafından özellikle dikkatli şekilde yapılmalıdır. Ayrıca, aynı zamanda nitrat içeren ilaçlar ile kullanılmamalıdır.

Vigrande 100 mg, bir paket içerisinde 4 adet tablet olarak satılmaktadır. İlacın etki süresi 4-5 saat arasında değişebilir.

Sonuç olarak, Vigrande 100 mg Sildenafil 4 Tablet, sadece cinsel performansı artırmak için kullanılmalı ve doktor tavsiyesine göre alınmalıdır. Yan etkileri gösteren kullanıcılar ilaç kullanımını kesmeli ve doktorlarıyla iletişime geçmelidir.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp