Bugune Özel 150 TL Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava
En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Yılbaşı Paket 1

Yeni yıla girmeye hazır mısınız? Eğer cevabınız evet ise, yılbaşı paketlerimizle yılbaşı gecenizi unutulmaz hale getirebilirsiniz. Yılbaşı paketlerimizle hem lezzetli yemekler, hem de eğlenceli saatler bizimle beraber olacak.

Paket İçeriği

  • İstanbul'un en lezzetli restoranlarından birinde yılbaşı gecesi yemeği
  • Yılbaşı programı için seçkin bir mekan
  • Canlı müzik eşliğinde eğlenceli saatler
  • Limitsiz yerli içecek hizmeti
  • Yeni yıla özel sürpriz hediyeler

Fiyatlandırma

Yılbaşı paketimizin fiyatı, paketin içeriğine göre değişkenlik göstermekle beraber, kişi başı fiyatı 250 TL ile 500 TL arasında değişmektedir. Fiyatlandırmalar için talep edilen mekan ve yemek seçenekleri belirleyici olmaktadır.

Rezervasyon ve İletişim

Yılbaşı paketlerimizden faydalanmak ve rezervasyon yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer yılbaşı gecesi için planınızı şimdiden yapmak isterseniz, paketlerimizi daha yakından incelemek ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Eğer yılbaşını güzel bir mekanda, lezzetli yiyecek ve içecekler eşliğinde kutlamak isterseniz, yılbaşı paketlerimizden faydalanabilirsiniz. Her şeyin önceden ayarlanmış olması ve endişelenmenize gerek kalmadan eğlenceye odaklanabilmeniz için bizi tercih edebilirsiniz.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp