Bugune Özel 150 TL Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava
En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Cialis 800 mg 30 Tablet

Cialis 800 mg 30 tablet, erkeklerde cinsel performans sorunlarının tedavisinde kullanılan bir ilaçtır. İçerdiği tadalafil maddesi, peniste sertleşme sorununu çözerek daha uzun ve güçlü bir ereksiyon sağlar.

Nasıl Kullanılır?

Cialis 800 mg 30 tablet, bir bardak su eşliğinde ağız yoluyla alınır. İlaç kullanmadan önce doktorunuza danışmanız ve doktorunuzun önerdiği dozajı uygulamanız önemlidir.

Yan Etkileri Nelerdir?

Cialis 800 mg 30 tabletin yan etkileri arasında baş ağrısı, mide bulantısı, sırt ve kas ağrısı, yüzde kızarıklık, baş dönmesi, mide rahatsızlığı ve görme bozuklukları yer alabilir. Eğer bu etkilerden herhangi biri şiddetli bir şekilde devam ederse, doktorunuza danışmanız önemlidir.

Kimler Kullanmamalıdır?

Cialis 800 mg 30 tablet, nitrat içeren ilaçlar kullanan kişiler tarafından kullanılmamalıdır. Ayrıca kalp hastalığı ve kan basıncı sorunları olanlar, böbrek veya karaciğer rahatsızlığı olanlar ve cinsel aktiviteye uygun olmayan kişiler de ilacı kullanmamalıdır.

Sonuç

Cialis 800 mg 30 tablet, erkeklerde sertleşme sorunu yaşayan kişiler için etkili bir tedavi yöntemidir. Ancak ilacı kullanmadan önce doktorunuza danışmanız ve ilacı doğru dozda kullanmanız önemlidir. Ayrıca ilacın yan etkilerine karşı dikkatli olunmalı ve herhangi bir sorun yaşanması durumunda doktorunuza başvurulmalıdır.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp