Bugune Özel 150 TL Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava
En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Lifta 100 mg 8 Tablet

Lifta 100 mg 8 tablet, erkeklerde cinsel işlev bozukluğunu tedavi etmek için kullanılan bir ilaçtır. İçeriğindeki etken madde tadalafil sayesinde, penisin daha uzun süre sert kalmasını sağlar ve cinsel ilişki sırasında ereksiyonu korumaya yardımcı olur.

Nasıl Kullanılır?

Lifta tabletler yutularak kullanılır. Genellikle cinsel aktiviteden kısa bir süre önce, ihtiyaç duyulduğunda alınır. 24 saat içinde bir kez alınması yeterlidir.

Yan Etkileri Nelerdir?

Lifta kullanımı bazı yan etkilere neden olabilir. En yaygın yan etkiler arasında baş ağrısı, mide bulantısı, yüz ve boyun kızarıklığı, baş dönmesi, görme bozuklukları ve burun tıkanıklığı yer almaktadır. Nadir olarak, göğüs ağrısı, kalp atışlarında hızlanma, kulakta çınlama ve ani işitme kaybı gibi ciddi yan etkiler de görülebilir. Bu gibi durumlarda ilacı kullanmayı bırakmalı ve bir doktora danışılmalıdır.

Kimler Kullanabilir?

Lifta, 18 yaşından büyük erkeklerin kullanabileceği bir ilaçtır. Ancak hipertansiyon, diyabet, kalp rahatsızlıkları veya böbrek yetmezliği olan kişilerin doktorlarına danışmadan ilacı kullanmamaları önerilir.

Sonuç

Lifta 100 mg 8 tablet, cinsel işlev bozukluğunu tedavi etmek için etkili bir yöntemdir. Ancak, yan etkileri ve kullanım kısıtlamaları olduğu için, kullanmadan önce doktorunuza danışmanız önemlidir. Herhangi bir sorunuz varsa, doktorunuza veya eczacınıza danışabilirsiniz.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp