Bugune Özel 150 TL Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava
En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Vega 100 mg Sildenafil 5´Li Cinsel İstek Arttırıcı Ereksiyon Hapı

Cinsel hayatında sorun yaşayan erkekler için geliştirilen Vega 100 mg Sildenafil 5'Li Cinsel İstek Arttırıcı Ereksiyon Hapı, ereksiyon sorunu ve sertleşme problemlerini çözmeye yardımcı olan bir ilaçtır.

Vega 100 mg Sildenafil, cinsel ilişki esnasında penise kan akışını arttırır ve uzun süreli sertleşme sağlar. Ayrıca, erken boşalma gibi problemleri de önler ve cinsel ilişki süresini uzatır.

Kullanımı oldukça basit olan Vega 100 mg Sildenafil, cinsel ilişkiden 30-60 dakika önce 1 tablet şeklinde kullanılır. Günlük olarak en fazla 1 tablet kullanımına izin verilir ve belirli sağlık problemleri olan kişilerin kullanmadan önce doktorlarına danışmaları gerekir.

Vega 100 mg Sildenafil'in yan etkileri arasında baş ağrısı, mide bulantısı, yüz kızarması, görme bozukluğu ve baş dönmesi gibi problemler yer alabilir. Ayrıca, bazı kalp hastaları, kan basıncı düşük olanlar ve karaciğer/kalınbağırsak problemleri olan kişilerin kullanmadan önce mutlaka doktorlarına danışmaları gerekir.

Herhangi bir sağlık problemi olmayan erkeklerin kullanması da sakıncalı olabilir ve ereksiyonu gereksiz yere uzatma gibi riskleri bulunmaktadır.

Sonuç olarak, Vega 100 mg Sildenafil 5'Li Cinsel İstek Arttırıcı Ereksiyon Hapı, cinsel ilişkide sertleşme sorunu yaşayan erkeklere destek olabilir. Ancak, mutlaka doktor tavsiyesiyle kullanılmalı ve yan etkileri konusunda bilinçli olunmalıdır.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp