Bugune Özel 150 TL Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava
En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Viaxi Göğüs Bakım Kremi 50 ml

Göğüsler, kadınların özgüvenini artıran ve güzelliğini vurgulayan en önemli unsurlardan biridir. Bu yüzden Viaxi, göğüslerin sağlığına ve güzelliğine özel bir bakım kremi geliştirdi.

Viaxi Göğüs Bakım Kremi, özel formülü sayesinde göğüslerin sıkılığını artırır, cilt elastikiyetini korur ve daha dolgun bir görünüm sunar. Böylece göğüsler daha pürüzsüz ve sağlıklı bir görünüme sahip olur.

Krem, içeriğindeki doğal yağlar ve vitaminler sayesinde göğüslerin daha yumuşak ve nemli kalmasını sağlar. Ciltteki kırışıklıkların azalmasına da yardımcıdır. Ayrıca, paraben içermez ve dermatolojik olarak test edilerek güvenliği de kanıtlanmıştır.

Viaxi Göğüs Bakım Kremi, tüm cilt tipleri için uygundur ve düzenli kullanımda daha belirgin sonuçlar verir. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

Göğüslerinizin sağlığı ve bakımı için Viaxi Göğüs Bakım Kremi'ni tercih edebilir, daha dolgun ve sağlıklı göğüslere sahip olabilirsiniz.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp