Bugune Özel 150 TL Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava
En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Libigran 100 mg Sildenafil 4 Tablet

Libigran 100 mg sildenafil, erkeklerde sertleşme bozukluğunu (erektil disfonksiyon) tedavi etmek için kullanılan bir ilaçtır. İçeriğindeki sildenafil sitrat maddesi, cinsel uyarılmayı arttırarak ve kan akışını düzenleyerek penisin sertleşmesine yardımcı olur.

Bu ilaç, sadece cinsel aktivite öncesi bir kere alınmalıdır. En az 30 dakika önceden alınması, maksimum etki için gereklidir. Alkol ve ağır yağlı yiyeceklerin tüketimi, ilacın etkisini azaltabilir ve yan etki riskini artırabilir.

Libigran 100 mg sildenafil tablet, tek seferde 100 mg sildenafil sitrat içermektedir. Bir gün içinde 100 mg'dan fazla miktarda alınmamalıdır. Ayrıca, nitrat gibi başka bir ilaçla alınması tavsiye edilmez, çünkü bu kombinasyon tehlikeli yan etkilere neden olabilir.

İlaç, genellikle cinsel aktivite sırasında ortaya çıkan sertleşme bozukluğu semptomlarını belirgin şekilde azaltır ve erkeklerin cinsel hayatlarında önemli bir rahatlama sağlar. Ancak, bazı yan etkileri olabilir. En yaygın yan etkileri baş ağrısı, yüz kızarıklığı, hazımsızlık, burun tıkanıklığı ve görmede geçici değişikliklerdir.

Libigran 100 mg sildenafil tablet, doktor tarafından reçete edildikten sonra alınmalıdır. Bu ilacın olası yan etkileri hakkında bilgi sahibi olmak için doktorunuza danışmanız önemlidir. Ayrıca, ilaç alırken çeşitli sağlık sorunları olan kişilerin ilaç almadan önce doktorlarıyla konuşmaları gerekir.

Kaynaklar

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp