Bugune Özel 150 TL Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava
En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Noctis Kayganlaştırıcı Jel Naturel 50 ml

Noctis Kayganlaştırıcı Jel Naturel 50ml, bireylerin özel ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış bir cilt bakım ürünüdür. Cinsel yaşamda kullanılan kayganlaştırıcı jeller, her türlü cilt hassasiyetine uygun olarak formüle edilirken, Noctis Kayganlaştırıcı Jel Naturel, antialerjik özelliğiyle birlikte, doğal bileşenleri sayesinde cildi besleyerek kayganlık sağlar.

Doğal Bileşenler

Noctis Kayganlaştırıcı Jel Naturel, içeriğindeki doğal bileşenlerle cildi korur ve besler. Vajinal kuruluğu giderirken, güvenli ve sağlıklı cinsel deneyim sunar. Aloe Vera ve B5 Vitamini ile zenginleştirilen formülü sayesinde, cildi nemlendirir ve kayganlık sağlar.

Hassas Ciltlere Uygun

Cinsel aktivite sırasında kayganlık sağlayan jeller, hassas ciltlerde tahrişe ve alerjilere neden olabilir. Ancak Noctis Kayganlaştırıcı Jel Naturel, antialerjik özelliği sayesinde hassas ciltlerde herhangi bir yan etki yapmadan kullanılabilir.

Kullanımı

Noctis Kayganlaştırıcı Jel Naturel, cilde uygulanarak kullanılır. Jeli istenilen bölgeye sıkın ve cildinize dört ile beş dakika arasında zaman tanıyın. Jel, ciltle doğal olarak karışarak kayganlık sağlar ve cildinizi yumuşatır.

Sonuç

Noctis Kayganlaştırıcı Jel Naturel, cilt bakımı ve cinsel yaşamda kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap veren doğal bir kayganlaştırıcı jeldir. Siz de ürünü güvenle kullanarak, kayganlık ve nemlendirici etkilerinden faydalanabilirsiniz.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp