Bugune Özel 150 TL Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava
En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Cabs Glide Su Bazlı Medikal Kaydırıcı Jel 120 ml

Kayganlaştırıcılar, birçok kişinin cinsel sağlığı ve konforu için ihtiyaç duyduğu bir üründür. İşte bu nedenle, birçok farklı kayganlaştırıcı seçeneği piyasada mevcut. Ancak, Cabs Glide Su Bazlı Medikal Kaydırıcı Jel, bütün diğer ürünlerden farklı olarak cinsel sağlık ve konfor açısından mükemmel bir seçenektir.

Cabs Glide Su Bazlı Medikal Kaydırıcı Jel, tamamen su bazlı bir kayganlaştırıcıdır. Bu, herhangi bir yağ bazlı ürüne kıyasla daha hızlı ve kolay bir şekilde temizlenmesini sağlar. Ayrıca, cildinizi yağdan arındırıp sağlıklı bir koruma sağlar.

Bu kayganlaştırıcı aynı zamanda, medikal kaliteye sahip bir jel olup, cildinize zarar verebilecek herhangi bir kimyasal madde içermez. Bu nedenle, hassas cildi olan kişiler rahatlıkla kullanabilirler.

Ayrıca, bu kayganlaştırıcı, cinsel sağlık ve konfor açısından da faydalar sağlar. Cabs Glide Su Bazlı Medikal Kaydırıcı Jel, sürtünmenin azaltılmasına yardımcı olur ve böylece cinsel temasın daha uzun ve keyifli olmasını sağlar. Ayrıca, kayganlaştırıcı, kondom kullanımını daha kolay hale getirir ve bu, cinsel yolla bulaşan hastalıklardan korunmanıza yardımcı olur.

Sonuç olarak, Cabs Glide Su Bazlı Medikal Kaydırıcı Jel, cinsel sağlık ve konfor açısından mükemmel bir seçenektir. Tamamen su bazlı olduğu ve medikal kaliteye sahip olduğu için cildinize zarar vermez. Ayrıca, daha uzun ve keyifli cinsel birikimi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle, bu kayganlaştırıcıyı rahatlıkla kullanabilir ve cinsel sağlık ve konforunuz için en iyi yardımcılarından birini edinebilirsiniz.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp