Bugune Özel 150 TL Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava
En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Noctis Kayganlaştırıcı Jel Naturel 200 ml

Cinsel hayatta sık sık karşılaşılan sorunların başında vajinal kuruluk gelmektedir. Vajinal kuruluk, cinsel ilişkinin acı verici hale gelmesine, istenilen sonucun alınamamasına ve hatta enfeksiyonlara yol açabilen bir sorundur. Bu sorunu ortadan kaldırmak için birçok çözüm önerisi mevcuttur. Bunlar arasında en sık tercih edilen yöntem ise kayganlaştırıcı jellerdir.

Noctis Kayganlaştırıcı Jel Naturel 200 ml, cinsel hayatınızın kalitesini arttırmanızda size yardımcı olacak bir üründür. Vajinal kuruluğu gidererek cinsel ilişkiyi daha rahat ve keyifli hale getirir.

Noctis Kayganlaştırıcı Jel Naturel 200 ml, doğal içeriği sayesinde cildinize herhangi bir zarar vermez. Ayrıca su bazlı bir jel olduğu için kolayca temizlenir.

Noctis Kayganlaştırıcı Jel Naturel 200 ml, kullanımı son derece kolaydır. Ambalajının uç kısmından istediğiniz kadar jel alabilirsiniz. Cinsel ilişkiden önce vagina bölgesine uygulayarak, partnerinizle daha rahat bir ilişki yaşayabilirsiniz. Ayrıca prezervatiflerle kullanılabilmesi özelliği ile güvenli bir cinsel ilişki için de idealdir.

Sonuç olarak, Noctis Kayganlaştırıcı Jel Naturel 200 ml, cinsel hayatınızı kolaylaştıracak ve kalitesini arttıracak bir üründür. Doğal içeriği, kolay kullanımı ve güvenilirliği ile tercih edebileceğiniz bir jeldir.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp